Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.10.2023, 18:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skończ, bo to już staje się żenujące.
Tak, Hiszpanów nie da się ustawić w obronie a Sobolewski jest jak Runjaić.

Naprawdę, kompromitujesz się. Rzygać się chce czytając po raz kolejny to .......enie.

A może jednak większość winy ponosi "trener"? Bo to jednak pierwsza liga i nie takie wynalazki awansowały.

Ale nie ....a, brońcie go nadal.

EDIT: małe hiszpańskie móżdżki nie są w stanie ogarnąć podstawowych ustawień w obronie Do tego potrzebni są pierwszoligowi polscy i słowaccy chadowie Jak można być takim jełopem, to aż smutne...
Wolfy jesteś jednym z papierowych teoretyków. Nic się nie da z tym zrobić. Po raz ostatni spróbuję ci wyjaśnić. Prosto i krótko. Od lat w Wiśle papierowa klasa zawodników nie zgadza się z osiągnięciami (jakie to już na naszym forum opowieści nie krążyły jak jesteśmy mocni na papierze). I zawsze, kiedy nie wychodzi, winny jest trener. Już nawet straciłem rachubę ilu było tych, którzy stali się w końcu wuefistami w oczach kibiców. Po jakim czasie nawet krowa dopuściłaby możliwość, że skoro wszyscy zawodzą, to może nie trener (albo nie tylko on), lub, jeśli nawet, niech ci będzie, problemem jest szkoleniowiec, najwyraźniej Wisła, jako jedyny klub w Polsce nie potrafi sprowadzić takiego, który potrafiłby cokolwiek z nią osiągnąć. I skoro nie potrafi od 12 lat, dlaczego ma to się udać przez 12 następnych?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 28.10.2023 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując