|
Nazywanie rzeczy po imieniu to nie wyżywanie się. Sobolewski się nie nadaje, nigdy się nie nadawał.
To że Zając, Kmiecik wraz z resztą powinni się pakować razem z nim to rzecz o której nikt nie wspomina, bo to oczywistość.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2023 o godz. 16:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|