Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 28.10.2023, 15:44
Trzeba być wybitnie uzdolnionym, aby taką drużynę i takich piłkarzy w tak beznadziejny sposób ułożyć.

Rodado ora boiska wzdłuż i w szerz, biega, stara się... ale co ma zrobić jak partnerzy nie wiedzą co mają robić.


Szkoda, że marnujemy potencjał tego zespołu.


Markus napisał(a):Wyświetl post
N
- Dobór składu: mamy w kadrze dwóch nominalnych lewych obrońców, trener decyduje się na wstawienie dwóch prawych, lewi siedzą na ławce, a finalnie prawym obrońcą zostaje Gogół. Nawet Lem nie wpadłby na taki scenariusz, który przed meczem byłby jedynie czystą fantastyką.
Niestety, ale na dzisiaj Szot wygląda lepiej na lewej obronie niż Junca i Krzyżanowski. Z Gogołem się zgadzam.


KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Hiszpanie w trudnych sytuacjach sobie nie radzą. Zawalili Puszczę i Sosnowiec. Oni są nieźli, aby sobie pokopać w piłkę na orliku, bez presji. To nie przypadek, że mija już prawie rok, a oni nawet nie umieją zdominować pierwszej ligi.

AHAHAHAHAHAHAHHAHA

KOALIK ZWALA WINE NA SLABYCH HISZPANOW AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


KOALIK chce lepszych grajkow bo Kikuś ujownizne sprowadza.

Jak ma ten Sobol grać takimi pilkarzami ?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.10.2023 o godz. 16:13.

Odpowiedz cytując