Trzeba być wybitnie uzdolnionym, aby taką drużynę i takich piłkarzy w tak beznadziejny sposób ułożyć.
Rodado ora boiska wzdłuż i w szerz, biega, stara się... ale co ma zrobić jak partnerzy nie wiedzą co mają robić.
Szkoda, że marnujemy potencjał tego zespołu.
Markus napisał(a):

N
- Dobór składu: mamy w kadrze dwóch nominalnych lewych obrońców, trener decyduje się na wstawienie dwóch prawych, lewi siedzą na ławce, a finalnie prawym obrońcą zostaje Gogół. Nawet Lem nie wpadłby na taki scenariusz, który przed meczem byłby jedynie czystą fantastyką.
|
Niestety, ale na dzisiaj Szot wygląda lepiej na lewej obronie niż Junca i Krzyżanowski. Z Gogołem się zgadzam.
KOALIK napisał(a):

|
Hiszpanie w trudnych sytuacjach sobie nie radzą. Zawalili Puszczę i Sosnowiec. Oni są nieźli, aby sobie pokopać w piłkę na orliku, bez presji. To nie przypadek, że mija już prawie rok, a oni nawet nie umieją zdominować pierwszej ligi.
|
AHAHAHAHAHAHAHHAHA
KOALIK ZWALA WINE NA SLABYCH HISZPANOW AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
KOALIK chce lepszych grajkow bo Kikuś ujownizne sprowadza.
Jak ma ten Sobol grać takimi pilkarzami ?