Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2554
Stary 28.10.2023, 10:40
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Po co sie męczyć? Przeciez o Sobolewskim jako trenerze wszystko zostalo juz dawno napisane.

- zero elastyczności taktycznej.
- mamy szanse na wygraną jak przeciwnik gra otwartą piłke.
- bez szans jak przeciwnik sie broni, podwaja skrzydla i wygrywa wszystkie dosrodkowania.
- bramki po stalych fragmentach padały, padają i będą padać (szczególnie po autach xD)
- bezkrytycznosc co do własnej osoby

Kolo ma zawodnikow z pensjami gdzie w innych klubach to sa cale budzety.

Typ sie nienadaje ale to juz wiadomo od koncowki poprzedniego sezonu.
oj tam czepiasz się WIELKIEJ WISŁY trenera S. i Jarosława thebest prodźekt

ps. że zacytuję starą jak świat pieśń rockową "jest super jest super więc o co ci chodzi"
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując