Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.10.2023, 10:40
Hiszpanie w trudnych sytuacjach sobie nie radzą. Zawalili Puszczę i Sosnowiec. Oni są nieźli, aby sobie pokopać w piłkę na orliku, bez presji. To nie przypadek, że mija już prawie rok, a oni nawet nie umieją zdominować pierwszej ligi.

Zarabiają dużo, muszą grać, bo mają takie warunki w kontrakcie, co wyznał rzeczywisty trener - parodysta Kikuś:

Cytat:
Z Baeną, Villarem podpisaliśmy dłuższe umowy, z innymi podpisaliśmy krótsze - z klauzulami, które zakładają, że muszą grać minimum 60 procent czasu, inaczej będą mogli na nowo stać się wolnymi zawodnikami. Tak się zresztą stało z Alexem Mulą.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...m-rozczarowany

W zimie pewnie zobaczymy kolejny wagon menedżerski z Hiszpanii.

Tylko, finalnie co to da?

Przy tych nakładach finansowych Wisła powinna dominować pierwszą ligę i w zasadzie wygrywać mecz za meczem, a jest cały czas z tym masakryczny problem.

Brak awansu w zeszłym sezonie był największą kompromitacją w historii Wisły i jeżeli znowu pójdzie się w tę drogę, to obawiam się, że awansu może nie być.

Szansą jest zmiana trenera i sprowadzenie kilku solidnych Polaków.

Sobolewski to tylko figurant, bo wiadomym jest, że Kikuś decyduje o wszystkim.

Ale z drugiej strony przy narracji stosowanej przez trójcę świętą i ich przydupasów z sociosów: ,,my jesteśmy super, nie można nas krytykować, wykonaliśmy tytaniczną pracę" spodziewam się kolejnych kryzysów.

Zmarnowanie gigantycznego potencjału na odbudowę Wisły, długotrwały proces spadkowy, układ rodzinno-przyjacielski przy ścisłych kontaktach z PiS-em, brak awansu i można tak wymieniać.

To rzeczywiste podsumowanie tych już prawie pięciu lat od fałszywego odnowienia.

Ale cały czas jest to samo.

Z tymi ludźmi nie da się odbudować Wisły.

Oni powinni odejść jak najszybciej.

Wisła nigdy nie powinna spaść, a spadła i nie awansowała, a ci skompromitowani dalej nie chcą oddać władzy, cały czas gloryfikując się.

Honoru nie mają za grosz.

Ten wywiad najlepiej podsumowuje ich mentalność:

https://www.sport.pl/rewi/7,185611,2...le-krakow.html

Ten wywiad jest najlepszym podsumowaniem tych prawie pięciu lat fałszywego odnowienia.

Zresztą, Jażdżyński jest cały czas urażony, że tyle dobrego osiągnął, a nikt tego nie docenia.

Odejdźcie jak najszybciej.

Nie jesteście ratownikami, jesteście grabarzami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.10.2023 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując