Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 28.10.2023, 10:01
Tak, ale "otworzyli sie" dopiero jak zaczeli grac w przewadze. Najsmieszniejsze, ze grajac 11 vs 11 Podbeskidzie tez wygladalo duzo lepiej od nas.
Odpowiedz cytując