Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.10.2023, 09:48
Cytat:
Chcesz grać 3-5-4 czy co?

Do gry 3 to trzeba miec 3 dobrych stoperow

Ale mozna zagrac np tak:
2 srodkowych obroncow przed nimi rygiel (Basha lub Sapala) a na bokach wahadlowi, Junca i Jaroch.
Przed nimi defensywny pomocnik - Carbo

Klasyczny prawy skrzydlowy Baena. W srodku ofensywny pomocnik Duda.
Z przodu lewy falszywy napastnik Goku, ktory bylby tez skrzydlowym a na szpicy Rodado.

W fazie obrony bronimy 5tka plus z przed nimi Duda i Carbo i schodzacy Baena.
W fazie ataku z tylu zostaje trojka.


Ale wiesz co ciacho? To trzeba miec wyobraznie, widziec mocne i slabe strony druzyny. Chciec nad tym pracowac na treningach i przede wszystkim dac sobie alternatywe w postaci rezerwowych do wchodzenia z lawki. W takiej konfiguracji z lawki by wchodzili Alfaro, Villar. Zamiennie Goku, Baena.
Odpowiedz cytując