Cytat:
|
Chcesz grać 3-5-4 czy co?
|
Do gry 3 to trzeba miec 3 dobrych stoperow
Ale mozna zagrac np tak:
2 srodkowych obroncow przed nimi rygiel (Basha lub Sapala) a na bokach wahadlowi, Junca i Jaroch.
Przed nimi defensywny pomocnik - Carbo
Klasyczny prawy skrzydlowy Baena. W srodku ofensywny pomocnik Duda.
Z przodu lewy falszywy napastnik Goku, ktory bylby tez skrzydlowym a na szpicy Rodado.
W fazie obrony bronimy 5tka plus z przed nimi Duda i Carbo i schodzacy Baena.
W fazie ataku z tylu zostaje trojka.
Ale wiesz co ciacho? To trzeba miec wyobraznie, widziec mocne i slabe strony druzyny. Chciec nad tym pracowac na treningach i przede wszystkim dac sobie alternatywe w postaci rezerwowych do wchodzenia z lawki. W takiej konfiguracji z lawki by wchodzili Alfaro, Villar. Zamiennie Goku, Baena.