Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 28.10.2023, 09:32
Po co sie męczyć? Przeciez o Sobolewskim jako trenerze wszystko zostalo juz dawno napisane.

- zero elastyczności taktycznej.
- mamy szanse na wygraną jak przeciwnik gra otwartą piłke.
- bez szans jak przeciwnik sie broni, podwaja skrzydla i wygrywa wszystkie dosrodkowania.
- bramki po stalych fragmentach padały, padają i będą padać (szczególnie po autach xD)
- bezkrytycznosc co do własnej osoby

Kolo ma zawodnikow z pensjami gdzie w innych klubach to sa cale budzety.

Typ sie nienadaje ale to juz wiadomo od koncowki poprzedniego sezonu.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując