Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.10.2023, 09:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
...

Jesli chcemy grac Duda w 1 skladzie to on nigdy nie powinien byc ustawiany jako defensywny pomocnik. Powinnismy grac 2 napastnikami, z np falszywym Goku podwieszonym pod Rodado, ale schodzacym w rozne strefy boiska, wedlug uznania zawodnika. A Duda powinien byc ofensywnym pomocnikiem, podwieszonym pod ta dwojke. Za nimi powinien grac Carbo z np Sapala albo Basha.
...
Chcesz grać 3-5-4 czy co?
Odpowiedz cytując