Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
57
28.10.2023, 08:53
Swoja droga podbeskidzie pozdrawiało bks. Niezle tam liza pupe lokalnemu rywalowi XD Pewnie maja uklad ze robia co im karzą, przez to nie są bici.
To nawet nasza siąsiadka nie odnosi się na trybunach z tym, że ma układ z Hutnikiem przeciwko nam
Skawa Wadowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skawa Wadowice
Znajdź inne posty napisane przez Skawa Wadowice