skarabeus napisał(a):

uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
|
Słuchaj ze zrozumieniem. Nic takiego Uryga nie powiedział a Ty powtarzasz narrację tych genialnych komentatorów.