Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
55
28.10.2023, 08:33
Potraciliśmy punkty z całym dołem tabeli. To tak jakby Manchester City przegrywał z Burnley, Luton czy Sheffield
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82