|
Szkoda cokolwiek pisac. Czerwona kartka ustawila mecz. Gra w 10 juz z odra opole pokazala ze jestesmy tylko tlem dla rywala. Szczerze mowiac podbeskidzie bylo slabe. 11 va 11 moglo byc roznie.
Bardzo dziwnie zachowywali sie pilkarze. Jakby im sie nie chcialo.
Prawda jest taka za Sobola uratowala czerwona kartka Dudusia. Dudus przyslonil to ze Sobol jest slabym trenerem, i wina leci na niego.
Sedzia dramat, naprawde. Rozdaje kartki za byle co i tylko w jedna strone.
Szkoda wiecej pisac.
|