Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.10.2023, 03:46
Trzeba zatrudnić trenera od defensywy, bo to jest po prostu kryminał jak gra cały blok obrony. Złe ustawianie się, straty, chaos. Najgorsze drużyny, nam strzelają po 2 gole w meczu
Odpowiedz cytując