Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
53
28.10.2023, 03:46
Trzeba zatrudnić trenera od defensywy, bo to jest po prostu kryminał jak gra cały blok obrony. Złe ustawianie się, straty, chaos. Najgorsze drużyny, nam strzelają po 2 gole w meczu
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82