Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.10.2023, 00:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Może parę ciepłych słów o Ratonie, który z meczu na mecz gra coraz pewniej, a dziś uchronił nas przed klęską.
Czy wypada tylko psioczyć gdy jest źle
Raton to nasz najlepszy bramkarz od lat. Popełnia błędy, jak każdy. Ale kiedy trzeba - ratuje nam dupę. Gdyby nie on - byłoby po ptokach w pierwszej połowie.
Obronił karnego i dwie (!!) dobitki. Świadczy to o:
- jego klasie
- chujowej obronie która nie wiem co robiła w polu karnym poza podziwianiem jego interwencji.
Przecież asekuracja przy karnym to podstawa...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2023 o godz. 00:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując