leszekpw napisał(a):

Może parę ciepłych słów o Ratonie, który z meczu na mecz gra coraz pewniej, a dziś uchronił nas przed klęską.
Czy wypada tylko psioczyć gdy jest źle
|
Raton to nasz najlepszy bramkarz od lat. Popełnia błędy, jak każdy. Ale kiedy trzeba - ratuje nam dupę. Gdyby nie on - byłoby po ptokach w pierwszej połowie.
Obronił karnego i dwie (!!) dobitki. Świadczy to o:
- jego klasie
- chujowej obronie która nie wiem co robiła w polu karnym poza podziwianiem jego interwencji.
Przecież asekuracja przy karnym to podstawa...