Elefant napisał(a):

|
Z człowiekiem prezesa przegrywało się, przegrywa i przegrywać będzie. Ewentualnie czasem się wygra. On nawet skład z LM przerobił by na średniaka pierwszoligowego. Ciekawe ile jeszcze upokorzeń przyjdzie nam znieść zanim w końcu ktoś go pożegna.
|
Niestety ta miernota dogra pewnie rundę, jak i nie sezon. I to nas będzie kosztować awans.
Sobolewski sprawił, że nawet jak drużyna wygrywa 6-2 czy 4-1 to człowieka szlag trafia. A jak spotkanie nie idzie, to się pomaga takiemu Podbeskidziu wygrać drugi mecz w sezonie