skarabeus napisał(a):

uryga (juz od dzisiaj zawsze z malej litery) wychodzi do wywiadu i mowi, ze cala wine za porazke ponosi Duda. Bledy w obronie popelnil Duda ja pie%*^(*dole.
Co za dno.
|
Ty tak na powaznie? Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic takiej wypowiedzi "kapitana".