Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.10.2023, 20:49
6 punktów straciliśmy bo jesteśmy zbieraniną, a jesteśmy zbieraniną bo sztab z Sobolewskim na czele nie ma pojęcia o budowaniu drużyny. Nie wspominając o jego zacnych poprzednikach i ciapowatym prezesie który na wyniki może kilka lat poczekać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując