Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
11
27.10.2023, 20:49
6 punktów straciliśmy bo jesteśmy zbieraniną, a jesteśmy zbieraniną bo sztab z Sobolewskim na czele nie ma pojęcia o budowaniu drużyny. Nie wspominając o jego zacnych poprzednikach i ciapowatym prezesie który na wyniki może kilka lat poczekać.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd