Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.10.2023, 20:40
Pamiętajcie, że w 11 na 10 gra się trudniej, bo przeciwnik się wtedy broni we własnym polu karnym całym zespołem i trudno przebić się przez zasieki *


* nie dotyczy Wisły Kraków. Jej się trudniej gra i w przewadze i w dziesiątkę.
Odpowiedz cytując