Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
28
27.10.2023, 20:40
Pamiętajcie, że w 11 na 10 gra się trudniej, bo przeciwnik się wtedy broni we własnym polu karnym całym zespołem i trudno przebić się przez zasieki *
* nie dotyczy Wisły Kraków. Jej się trudniej gra i w przewadze i w dziesiątkę.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho