pepe72 napisał(a):

Ta akcja to w zasadzie kwintesencja tego co pisałem o naszej grze i problemach z rozbujaniem autobusu przeciwnika.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...0&postcount=88
Jaroch wprawdzie zakończył akcje strzałem, ale zwróć uwagę ile przestrzeni miał Baena po jego prawej stronie dzięki szybkiemu przegraniu po obwodzie po cofnięciu akcji ze skrzydła.