FraMat napisał(a):

Pewnie ćwiczą.
Tylko po co pokazują, że ćwiczą strzały w sytuacjach, jakie na 99% nie będą miały miejsca w czasie meczu?
Ja się trochę domyślam. ale nie napisze, bo zaraz będzie, że uważam Sobola za mistrza kamuflażu.
|
poczekaj aż się dowiesz, że czasem trenuje się dośrodkowania i strzały na sucho bez obrońców i pachołków