|
Tradycyjnie "spięte"pośladki u gospodarzy, jakby mieli grać ostanie spotkanie w życiu i wszystko będzie zależało od tego ,jak zareagują nasi.
Jeśli, jak mówił klasyk zareagują pozytywnie, to o wynik się nie obawiam.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|