pepe72 napisał(a):

Kartki:
4 Goku - pauzuje
3 Junca, Satrústegui, Jaroch, Basha, Carbó, Colley,
2 Sapała, Szot, Duda, Alfaro, Rodado, Zając
1 Uryga, Villar, Krzyżanowski, Łasicki, Gogół, Olejarka, Sobczak, Sobolewski
Trochę niefajnie wygląda sytuacja w obronie.
Oraz ciężko będzie grać bez Carbo jeśli dostanie kartkę.
|
Prędzej czy później i tak Carbo będzie pauzował. Nawet lepiej gdyby się to wydarzyło już teraz, gdy nie mamy szpitalu w drużynie i gdy drużyna zaczyna nieźle funkcjonować.
Tak samo reszta. 3 bocznych obrońców zagrożonych kartkami, ale w meczu i tak zagrać może dwóch. A Szot pokryje jak trzeba wszędzie.