Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 27.10.2023, 08:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji na twitterze pokazali jak ćwiczą strzały zza pola karnego. Czyli na drużynę, która (teoretycznie) postawi 9 zawodników na swoim polu karnym.
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...64239752421794
Takie ćwiczenia to można sobie w d... wsadzić.
Niechby chociaż ustawiono tam kilka manekinów. Albo kolegów z obrony. Co z tego, że strzał będzie silny i celny jak trafi w rywala?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując