|
Mnie nie interesuja inne druzyny. Mnie interesuje Wisla Krakow, ktora generuje 20 proc przychodow calej ligi i dlatego nie bede robic wyliczanek innych druzyn. Druzyna z tak potezna przewaga powinna zamiatac ta lige bez najmniejszego zajakniecia a nie byc na 5 miejscu.
Bronicie czegos, czego sie obronic nie da - druzyna gra znacznie ponizej swoich mozliwosci, z trudnymi rywalami przegrywa lub remisuje, punkty i bramki nabija z dolem tabeli.
EOT.
|