Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.10.2023, 17:28
Czytam to co piszesz skarabeus i na prawdę ręce opadają. Co to za wyliczanie jak się skompromitowaliśmy albo, że nas ktoś tu zweryfikuje w 1 czy 2 meczach?
To teraz wylicz każdej z tych top drużyn co nas będą wyjasniać, jak one zostały zweryfikowane w meczach gdzie remisowali lub przegrywali.

Nas zweryfikują 34 mecze i póki co początek był chujowy, a fakty są takie, że teraz odrabiamy więc jest się z czego cieszyć i poprawa jest. Póki co dzielą nas 2 pkt od bezpośredniego awansu i możemy nawet przegrać wszystkie mecze z top 6, o ile na koniec zajmiemy to 2 miejsce, bo to będzie oznaczać, że jesteśmy lepsi i na awans zasłużyliśmy.

Szukasz dziury w całym chłopie. Z nienawiści do Sobol rzucasz tu nielogicznymi argumentami. To, że Sobol jest do wywalenia, to nie oznacza, że mu teraz źle idzie i że realnie jesteśmy blisko tego 2 miejsca na ten moment, i to mimo tragicznego początku.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując