MateuszABG napisał(a):

|
Ktoś ma jakieś.info odnośnie wyjazdu? Jak coś to priv
|
Bielsko twierdzi, że nikogo z Wisły nie wpuści.
https://www.goal.pl/1-liga/prezes-po...bielska-bialej
Cytat:
|
– Po tragicznej bójce w Radłowie kibice Wisły nie zostali przyjęci na żaden stadion. Czy to w Legnicy, czy w Tychach, czy Opolu, czy Lublinie. Teraz zdecydowali, że przyjadą do Bielska-Białej. Kompletnie tego nie rozumiem. Tym bardziej, że ten kibic, który zginął, był właśnie mieszkańcem Bielska-Białej – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała. – Cała ta sytuacja nie jest naszą winą. Gdyby nie ta historia, to na pewno kibice Wisły Kraków zostaliby wpuszczeni na nasz stadion
|