Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.10.2023, 17:11
MateuszABG napisał(a):Wyświetl post
Ktoś ma jakieś.info odnośnie wyjazdu? Jak coś to priv
Bielsko twierdzi, że nikogo z Wisły nie wpuści.
https://www.goal.pl/1-liga/prezes-po...bielska-bialej

Cytat:
– Po tragicznej bójce w Radłowie kibice Wisły nie zostali przyjęci na żaden stadion. Czy to w Legnicy, czy w Tychach, czy Opolu, czy Lublinie. Teraz zdecydowali, że przyjadą do Bielska-Białej. Kompletnie tego nie rozumiem. Tym bardziej, że ten kibic, który zginął, był właśnie mieszkańcem Bielska-Białej – mówi Bogdan Kłys, prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała. – Cała ta sytuacja nie jest naszą winą. Gdyby nie ta historia, to na pewno kibice Wisły Kraków zostaliby wpuszczeni na nasz stadion
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując