Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 26.10.2023, 17:01
Ale wszyscy krytykujący Sobola w czambuł twierdzą, że runda w której zrobił 12-0-4 to była gówniana runda bo przegrał o mecz za dużo (i baraże).
Teraz ma 7 meczów bez przegranej (4-3-0) i znów do d...y trener.

Nie uważam, że Sobol jest dobrym trenerem ale też nie widzę powodu by nie zauważać, że Wisła gra lepiej z meczu na mecz co oznacza, że Pan Trener się rozwija.

Na pisanie o zwolnieniu trenera to był czas po przegranych barażach czy po fatalnym starcie. Większość komentatorów obstawiała po 5 kolejce, że to się stanie w przerwie na kadrę.
Problem w tym, że przed przerwą była jeszcze 6 i 7, w której najpierw dostała od nas Arka 5:1, a potem był remis z (wtedy i teraz) drugą Miedzią. Nie były to wyniki po których właściciel w podobnej do nas sytuacji wywaliłby trenera. Chyba, że mający górę kasy Cupiał czy równie bogaty Filipiak.

Dlatego chętnie popiszę o tym czy Pan Trener jest do d...y czy może nie do końca (patrz moja stopka), ale chociaż poczekajcie na kolejną wpadkę. Najbliższa szansa jutro.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując