|
Spokojnie, przed przerwą zimową czekają nas jeszcze 2 mecze z drużynami w teorii walczącymi o awans bezpośredni, zobaczymy ile punktów nam z nimi wpadnie.
Póki co gramy z ligowym tłem i te mecze po prostu musimy wygrywać, jeśli chcemy się liczyć w walce o awans. Straciliśmy już w tym sezonie kilka ciężkich punktów z ligowym dołem i to idzie w dużej mierze na konto Sobola.
Problem z Sobolem jest taki, że w razie braku awansu on po prostu zostanie zwolniony i pewnie gdzieś znajdzie zatrudnienie, natomiast Wisła najprawdopodobniej finansowo runie z hukiem (bez drastycznych cięć w kosztach funkcjonowania klubu).
Ja osobiście uważam Sobolewskiego za słabego/przeciętnego trenera, który nie wnosi żadnej wartości dodanej, natomiast kierowanej przez niego Wiśle życzę 3 punktów w każdym meczu.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|