skarabeus napisał(a):

Dobra, Mam teraz chwile, wiec popolemizuje, z ta teoria, ze wyniki bronia koszulkowego.
(...)
Po 12 kolejkach srednia koszulkowego to 1,66. Za Caly pobyt w Wisle 1,85.
Do "Pana Trenera" jest mu jak majatkiem chlopu malorolnemu do szlachcica na dworze.
|
Cholera, 1.85 pkt/mecz dawałoby przez ostatnie dwa sezony 1 ligi bezpośredni awans do ekstraklasy.
Czemu dajesz pożywkę dla obrońców "Pana Trenera"?
Kompromitacje z przeszłości, kompromitacjami, tego nikt nie zaprzeczy, ale mam wrażenie ze spełnieniem Twoich marzeń obecnie byłyby porażki Wisły, byleby doprowadziły do zwolnienia Sobolewskiego.
Co w takim razie musi się stać, byś trzymał kciuki za wygraną Wisły?
Po drugiej stronie błon jest taki klubik który bardziej zamujme się dopingiem antyWisla niż wspieraniem swoich piłkarzy. Nie idźmy ta drogą.