Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3498
Stary 26.10.2023, 08:22
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy jak Arka wejdzie do top 3, to czy kibice Arki wypną dupę na swój protest i wrócą na stadion wychwalając swojego właściciela.
Ich koledzy w Wronek to robią regularnie, więc można obstawić w ciemno taki scenariusz.

Inna sprawa, że Łobodzinski ogarnął tą bandę i trzeba zacząć się z nimi piłkarsko liczyć.
Odpowiedz cytując