Skawa Wadowice napisał(a):

|
Ciekawe czy jak Arka wejdzie do top 3, to czy kibice Arki wypną dupę na swój protest i wrócą na stadion wychwalając swojego właściciela.
|
Ich koledzy w Wronek to robią regularnie, więc można obstawić w ciemno taki scenariusz.
Inna sprawa, że Łobodzinski ogarnął tą bandę i trzeba zacząć się z nimi piłkarsko liczyć.