Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.10.2023, 21:22
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mówię o staniu w 10 za linią piłki i niskiej obronie, tylko o takiej grze, która wykreuje nam przestrzeń z przodu na szybkie, dwójkowe kontrataki naszej ofensywy, która to potrafi robić.
Były już takie próby, wypadły słabo. Głównie dlatego że Sobolewski nie umie ustawić gry w obronie, łatwo dwoma-trzema podaniami wypracować sobie z nami dobrą sytuację.
Tak jak napisał kiedyś Drozd: wystarczy piłka na obieg albo zagrać na ścianę i nasi stoperzy bezradnie rozkładają ręce bo okazuje się że nikt kolesia z tyłu nie pilnował...

Ja bym bardzo chciał żebyśmy tak umieli, nie zrozum mnie źle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2023 o godz. 21:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując