|
Bielsko z nozem na gardle. Jestesmy idealnym przeciwnikiem jesli chodzi o motywacje. Nie widzialem zadnego ich meczu w tym sezonie wiec nie wiem jak graja.
Mysle ze ten mecz ustawi druzyne ktora strzeli pierwsza bramke. Z frekwencja wiadomo, przyjezdza Wisla to nagle kibice sie znajduja.
Cytujac przyspiewke
Przyszliscie chamy bo my dzisiaj tutaj gramy
Przewiduje remisik po ofensywnym meczu z obu stron
|