Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 25.10.2023, 14:49
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
...
Uwielbiam, kiedy ktos kto pisze "liczy sie statystyka i ilosc zdobytych punktow" nastepnie pisze podpierajac swoja teorie stwierdzeniem "zespoly maja rozne forme nawet w trakcie rundy".
Suma sumarum licza sie Pepe punkty! a punkty jasno powiedzialy, ze bylo dokladnie tak jak napisalem w cytowanym wpisie.
...
Tak, oczywiście.
Wpier*ol od Chojniczanki w 12 kolejce to był ten "trudniejszy rywal" w zeszłym sezonie, a Polonia (w, 2 k.), Stal (r, 3k), Arka (w, 6k), Chrobry (r, 8k) to ten trudniejszy początek.

Aby wyłapać trendy to musiałbyś przed każdym meczem robić zestawienie miejsca i trendu naszego przeciwnika. Nie mam systemu bo to zrobić automatem, a ręcznie nie mam ochoty. To co napisałem wyżej jasno dowodzi, że twierdzenie, że przeciwnicy ułożyli się nam w jakiś specjalny sposób nie jest prawdziwe.
Zwłaszcza, że tej jesieni wpadki mieliśmy ze słabymi drużynami, a Arka, która ma tyle samo punktów co my dostała 5:1.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.10.2023 o godz. 14:53.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując