Masz racje Jaroo, nigdzie sie od sciany nie odbijalismy, dlatego media ciagle pisaly o tym, ze przygoda koszulkowego dobiegla konca, przez jakies 3 tygodnie.
Uwielbiam, kiedy ktos kto pisze "liczy sie statystyka i ilosc zdobytych punktow" nastepnie pisze podpierajac swoja teorie stwierdzeniem "zespoly maja rozne forme nawet w trakcie rundy".
Suma sumarum licza sie Pepe punkty!

a punkty jasno powiedzialy, ze bylo dokladnie tak jak napisalem w cytowanym wpisie.
Zreszta. Pozyjemy, zobaczymy.
Jeden mnie juz tutaj prostowal, ze Baena jest slaby i na pewno slabszy od Villara, to Villar daje, uwaga, cos co uwielbiasz, LICZBY, a jak pisalem, ze daje znacznie weicej druzynie to mnie wysmiewal

No i okazalo sie, ze jednak mialem racje
Zobaczymy kto w tym sporze ma racje.