Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.10.2023, 12:16
Piłkarze Podbeskidzia są pod presją kibiców którzy... i tak w nich nie wierzą. Na mecze w Bielsku chodzi już po 3k ludzi i pewnie gdyby nie mecz z nami to by dobili do 2k.

Do tego wiekszość składu stanowią obcokrajowcy którym w dodatku przestano płacić.

Mamy też szczęście że trener jeszcze nie wyleciał, choć to raczej kwestia już godzin zanim się to stanie.
Odpowiedz cytując