Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.10.2023, 11:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie można zapominać o presji kiboli w Bielsku. Piłkarze Podbeskidzia wyjdą na nas nabuzowani jak nigdy. Fajnie byłoby ich wpuścić trochę na naszą połowę i zrobić KO 2-3 szybkimi kontratakami.

1-2 Rodado, Alfaro
Genialny pomysł - wpuśćmy ich na naszą połowę Skończy się najpewniej bramką a potem się zamurują.
My nie umiemy bronić, zwłaszcza SFG. Jesteśmy jednowymiarowi.

Presja może zadziałać na piłkarzy PBB na dwa skrajne sposoby - albo zagrają najlepszy mecz w sezonie (wtedy niekoniecznie wywieziemy choćby punkt), albo przesadzą z agresją i się wykartkują. Coś jak my z Odrą gdzie nasz geniusz trenerski ewidentnie kazał "podostrzyć" i Sapała zdrowo przesadził (ale w ogóle nałapaliśmy wtedy sporo kartek za ostre wejścia).

Ważne żeby to oni pękli, a nie my. To oni mają nóż na gardle i wściekłych kibiców, trzeba ich prowokować i wywierać presję.

Pomijając scenariusz że szybko strzelimy bramki i piłkarze rywala się rozkleją - obawiam się trudnego meczu. Mam nadzieję że w sztabie mają tego świadomość i uczulą na to piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.10.2023 o godz. 11:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując