Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2498
Stary 25.10.2023, 10:04
Tak, gramy dokladnie tak samo jak rok temu.
Niestety masz duzy problem z rozumieniem slowa pisanego.


Slowem nie wspomnialem o tym ile strzelamy bramek teraz a ile rok temu. Pisze o tym jak wyglada gra. Dokladnie tak samo. Nic a nic sie nie zmienilo. I tutaj:


"To nic że na jesień 2022 graliśmy momentami 7 zawodnikami under 21 jak od 73 min w Tychach. Graliśmy tak samo jak teraz."

slusznie diagnozujesz. W koncu moze zrozumiesz, cos co ja caly czas powtarzam. Sa wykonawcy przewyzszajacy lige o poziom, niektorzy dwa poziomy, to sa wyniki z "frajerami". Przyszly trudne mecze to sie odbilismy od sciany. Przyjda trudne mecze - odbijemy sie od sciany. Bo umiejetnosci to jedno, ale jesli zawodnik jest rozpracowany, druzyna jest rozpracowana, a wykonawcy gry w obronie przeciwnika nie beda popelniac bledow, zespol bedzie dobrze ustawiony, to na fali indywidualnych zrywow gowienko zrobimy
Niektorzy, tacy jak Ty, ograniczeni myslowo musza zobaczyc te wpie)%(le na wlasne oczy, zeby to stwierdzic. Co bardziej kumaci, widzacy wiecej niz wynik na tablicy wynikow i statystyke, wiedza czego sie spodziewac.
Odpowiedz cytując