Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 25.10.2023, 09:25
Wszyscy powinni mieć świadomość, że jedyna nadzieja na awans przy tym "trenerze" to miejsca 1-2. Inny scenariusz to murowany blamaż. Taktycznie gramy do bólu przewidywalnie ale jakość piłkarska jest po naszej stronie dlatego wiele spotkań wygrywamy i pewnie dalej tak będzie.
Nie ma się co czarować max jaki może nam zaoferować Sobolewski to "nie wpierdalanie się" w hiszpański mechanizm.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując