Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.10.2023, 22:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale o czym mowa, w zeszłym sezonie przesraliśmy awans z Sosnowcem na wakacjach. W tym nie potrafimy wygrać u siebie z ostatnim w tabeli Chrobrym. Nawet w ostatnim meczu zamiast wygrać z 8:0 to przy 2:1 pełne gacie.

Drużyna potencjał ma gigantyczny, ale ma też świadomość swojej słabości, stąd ta panika przy jakichkolwiek problemach. To wina sztabu i pokłosie zeszłego sezonu, zmarnowanego na własne życzenie.
W zeszłym sezonie przegraliśmy awans:
- zap***c jesień i pierwszą kolejkę "wiosny" (w grudniu)
- przegrywając z top3 na wiosnę
- zap***c mecz z Zagłębiem (do 54 minuty byliśmy w e-klapie).
- zap***c baraż z Puszczą.

Z tym, że gdyby nie zrobienie średniej ponad 2 punkty w 2023 to nie byłoby nawet baraży.

Na slajdach (w mojej stopce) masz również porównanie wyników obecnych z zeszłym sezonem. Na razie idzie to w dobrym kierunku. Kolejne mecze gramy z 17(w) i 15(d) drużyną w lidze, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Na razie wygląda, że Pan Trener wyciąga poprawne wnioski.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.10.2023 o godz. 22:23.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując