Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.10.2023, 14:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Padło: 13.07.2023

" Zastanawiałeś się nad tym trochę czy to była kwestia chwili?:

-Jeśli byśmy awansowali do Ekstraklasy, to zastanawiałbym się, czy zostać czy pożegnać się z Wisłą. Ale jak nie awansowaliśmy, to dla mnie nie było wątpliwości, od razu było dla mnie jasne, że zostaję. Mamy do wykonania awans".

I właśnie dlatego sytuacja jest na tyle dynamiczna, że rokowanie co będzie w klubie w sezonie 24/25 zostawmy aż chociaz trochę się zmaterializuje nasz awans do esa. Czyli za nie mniej niż pół roku.
Właśnie dobitnie pokazałeś, że powołujesz się na coś, z czego kompletnie nie wynika, że w momencie, w którym Wisła awansuje do ekstraklasy, Kiko odchodzi. Tyle w temacie.

@Kurz: nie jest tak że dopiero awans do ekstraklasy i gra w niej będzie weryfikować możliwości i potencjał poszczególnych zawodników. Wszyscy widzimy, jakie mają wyszkolenie i co z sobą prezentują. Z ich wyszkoleniem śmiało mogą walczyć skutecznie o punkty również w większości meczów ekstraklasowych.

A jak ostatecznie będzie im się to udawać, zależy również od innych czynników, choćby takich jak osoba trenera. Ja tutaj swojego zdania nie zmieniam: Sobolewski to nie jest człowiek, który umie dobrze wykorzystać posiadanych zawodników. On robi drużynie więcej kłopotów decyzjami, niż jej pomaga. Żaden z niego wartościowy trener.

Poza tym należy przypuszczać, że w przypadku awansu do Ekstraklasy drużyna zostanie jeszcze bardziej wzmocniona. Mam nadzieję, że kolejnymi Hiszpanami, których sprowadzi Kiko.
Ostatnio edytowane przez Markus : 24.10.2023 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując