|
Na nic nie czekam. Każdy kto choć trochę zna się na piłce i widzi jak drużyna gra, wie, że kiedy przyjdzie się mierzyć z kimś kto na prawdę ogarnia to polegniemy. Sobol nie ma żadnej alternatywy, żadnego innego pomysłu i najgorsze, że nic a nic nie jest trenowane innego niż to co gramy.
Zeszły rok najdobitniej pokazał jaki trenerski potencjał ma ten paralityk. Jest tylko i wyłącznie trenerem nadal, bo klubu nie było i nie jest stać go odpalić i wziąć kogoś na jego miejsce.
Daj boże żeby liga się ułożyła tak, żebyśmy byli w top2. Jeśli nie, to nie wierzę w awans przez baraże. I bycie kibicem nie ma nic do rzeczy z realną oceną tego, co się dzieje.
|