Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2486
Stary 24.10.2023, 11:09
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Nie gralismy z cala czolowka, ale rozumiem, ze paralityk bedzie bronil paralityka w paralityczny sposob.

Nie pozdrawiam

Z tabeli na dziś graliśmy już z 1, 2, 3, 4, 6 i 7 drużyną. Z tego 4 razy na wyjeździe.
Nadal uważam, że gdyby nie niewytłumaczalny odpał i czerwo Sapały to Odrę byśmy ograli i bylibyśmy top2.
W Legnicy i Łęcznej było blisko zwycięstw, bramki traciliśmy w końcówkach. Jedynie w Tychach zagraliśmy słabo, a i tak Goku miał setkę na remis.

Ja jako kibic z 35letnim stażem trzymam kciuki za drużynę i Sobola.
Natomiast czytając twoje posty odnoszę wrażenie, że tylko czekasz, aż zaczniemy przegrywać i będziesz mógł wjechać ze swoim 'a nie mówiłem'. Fajny kibic jesteś.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując