skarabeus napisał(a):

Nie gralismy z cala czolowka, ale rozumiem, ze paralityk bedzie bronil paralityka w paralityczny sposob.
Nie pozdrawiam
|
Z tabeli na dziś graliśmy już z 1, 2, 3, 4, 6 i 7 drużyną. Z tego 4 razy na wyjeździe.
Nadal uważam, że gdyby nie niewytłumaczalny odpał i czerwo Sapały to Odrę byśmy ograli i bylibyśmy top2.
W Legnicy i Łęcznej było blisko zwycięstw, bramki traciliśmy w końcówkach. Jedynie w Tychach zagraliśmy słabo, a i tak Goku miał setkę na remis.
Ja jako kibic z 35letnim stażem trzymam kciuki za drużynę i Sobola.
Natomiast czytając twoje posty odnoszę wrażenie, że tylko czekasz, aż zaczniemy przegrywać i będziesz mógł wjechać ze swoim 'a nie mówiłem'. Fajny kibic jesteś.