FraMat napisał(a):

|
Podoba mi się znak równości między "zastanawiałbym się" i "prawdopodobnie by opuścił"
|
Może dlatego, że lepiej być gotowym na czarny scenariusz? Rozumiem że to bardziej kontrowersyjna opinia niż sądzenie że Carbo to najlepszy defensywny pomocnik na polskich boiskach lub że bijemy każdy klub 1 ligi budżetem na płace 1 drużyny o 5 mln złotych.
No ale dopiero co walczyliśmy o puchary z Gula wg szumnych zapowiedzi, a porażki nazywaliśmy papierkami lakmusowymi.
I tak się to kręci, przegrana to lecimy z 1 ligi, dwie wygrane i dywagacje kogo ściągnie Kiko do esa.