Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.10.2023, 09:11
Markus napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Jeśli dzięki Kiko pozyskamy jeszcze kolejnych Hiszpanów takich jak Carbo, będziemy w stanie stworzyć zespół, który również w Ekstraklasie może być bardzo mocny w ofensywie i dominować w posiadaniu piłki. Kiko potrafi też ściągać piłkarzy defensywnych o odpowiedniej jakości, dajmy mu tylko spokojnie pracować tworząc do tego odpowiednie warunki.

Ta droga na przestrzeni najbliższych lat może dać nie tylko pewne utrzymanie się w Ekstraklasie. Nie widzicie jak dobrych piłkarzy jesteśmy teraz w stanie ściągać z Hiszpanii dzięki niemu?
Kiko wspominał, że gdybyśmy awansowali do esa to prawdopodobnie by opuścił Wisle, bo uznałby swoją misję że zakończona. To tyle w kwestii wizji jak to będzie w ekstraklasie w sezonie 24/25.
Odpowiedz cytując