Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 24.10.2023, 08:56
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie ma takiego budżetu płac jak Wisła manipulujesz pisząc, że jest inaczej

Moja teza jest jedna i taka sama cały czas - na ławce mamy koszulke i czapeczkę chodzącą przy linii a nie trenera. Trener, z takim potencjałem na boisku, miałby 8-10 pkt więcej i był zdecydowanym liderem. Paralityk punktuje tylko dlatego, że ma zawodników znacznie ponad stan ligi.

Przyjdzie do baraży, bo na top2 się nie załapiemy i będzie jak w meczach z top 4, wtop, wtopa, remis, remis.

Ciekaw jestem twoich tez wtedy.
Policz sobie ile w Miedzi, Płocku czy Lechii jest gości na kontaktach ekstraklasowych, a w tej ostatniej jeden Fernandez zarabia tyle co Goku, Villar, Alfaro i Rodado razem wzięci. Ale spoko, żyj w swojej teorii.

Już widzę jak ten nowy trener przejmuje Wisle w czerwcu i mając 10 nowych zawodnikow, nowe metody treningowe i taktyczne robi od strzała 30/36 pkt grając m.in. z cała czołówka.
Odpowiedz cytując