Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 24.10.2023, 08:15
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
W ekstraklasie nie będzie już takiego posiadania piłki oraz stwarzania sytuacji.
Niekoniecznie. Jeśli dzięki Kiko pozyskamy jeszcze kolejnych Hiszpanów takich jak Carbo, będziemy w stanie stworzyć zespół, który również w Ekstraklasie może być bardzo mocny w ofensywie i dominować w posiadaniu piłki. Kiko potrafi też ściągać piłkarzy defensywnych o odpowiedniej jakości, dajmy mu tylko spokojnie pracować tworząc do tego odpowiednie warunki.

Ta droga na przestrzeni najbliższych lat może dać nie tylko pewne utrzymanie się w Ekstraklasie. Nie widzicie jak dobrych piłkarzy jesteśmy teraz w stanie ściągać z Hiszpanii dzięki niemu?
Odpowiedz cytując