|
ŁKS nie odjechał na początku, miał niewiele lepszy początek niż my w tym sezonie. Po 12 kolejkach miał 3 miejsce i 4 pkt straty do Ruchu. Miał też tylko 1 pkt wiecej niż my obecnie.
W 13 kolejce zremisował z nami i dopiero od 14 kolejki zanotowal 5 wygranych z rzędu.
Tak więc jak ktoś teraz złapie serie 5-7 wygranych z obecnej szerokiej czołówki to ma szansę jeszcze odjechać..
Odra Opole która wyraźnie teraz lideruje też raczej nie odjedzie. Z 13 najbliższych spotkań aż 12 rozegra na wyjedzie (3 w roli gospodarza w Bełchatowie).
Nie będę zaskoczony jeśli w top 3 rundy jesiennej będzie Miedź, Wisła i Arka (kolejność dowolna).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.10.2023 o godz. 07:53.
|